Youtube
Šeit vari ievadīt paskaidrojošu tekstu.
Tu zini... es vakar stāvu baznīcā,klausos mācītāja vārdos.Tu neticēsi!!Man blakus viena sieviete no somiņas izvelk cigareti un sāk pīpēt... Man gandrīz alus kauss no rokām izkrita!!! Vīrs stāv uz tiltiņa un met monētas kanālā. Garāmgājējs jautā: - Kas noticis? - Man kanālā netīšām iekrita monēta. - Kāpēc tad metat tur vēl citas? - Lai nebūtu jālien pēc vienas! Trīs igauņi 5:00 no rīta sāka makšķerēt. 10:00, pirmais: “Necopē.” 15:00, otrais: “Tiešām, necopē.” 21:00, trešais: “Jūs te vāraties visu laiku, tāpēc arī necopē.” - «Tava sieva pēkšņi kļuvusi sirma. Kā tas nākas? Naudas rūpes?» - «Jā gan, — viņai nav vairs naudas matu krāsošanai.»


Psihiatrs un bokseris sēž bārā. Psihiatrs: "Jūs izskataties tāds uzvilkts, agresīvs. Vai tā nav?" Bokseris: "Nevaru vien sagaidīt, kad varēšu iziet ar kādu parunāt!"
Dēlēns atsakās ēst brokastu putru, un māte pabaidīt gribēdama, saka: -Ja neēdīsi putru, es pasaukšu raganu! Mazais atbild: -Un tu domā, ka ragana to ēdīs? Почтальон не решается войти во двор, видя огромного дога. Хозяйка кричит: - Не бойтесь, он кастрированный!! - Да я, собственно, думал, что он покусать может Stāv students tramvaja pieturā un dikti raud. Pienāk večiņa un vaicā: - Ko raudi, student? - Man biļete pazuda. - Neraudi, iedošu Tev biļeti. - A man tur pusdienas bij’ ietītas …

Boss ieiet darba telpās: -Es taču teicu,ka darba laikā smēķēt aizliegts! Viens no darbiniekiem,nokratot cigaretes pelnus: -Vai tad kāds strādā? «Mama, papus gan nav tik bagāts kā mēs». «Kādēļ tad tu tā domā, mans bērns?» «Tamdēļ, ka viņš nav tā ģērbies kā mēs, un viņam vienmēr jāstrādā, kad mēs ejam staigāt».
Omite prasa Vectēvam -Lūdzu nopērc olas un šķiņķi. -Labiņi Pēc stundas vectēvs atgriežas taču viņa maisā ir tikai krāsas. Omīte saka Kas tev ar atmiņu un kur ir ota! Жена: – Милый, я завтра провожу соревнования по лыжным гонкам! Муж, шутя: - А главным призом будешь ты сама? Она: - Ты издеваешься?! Он: - Думаешь, никто не побежит??? Ezītis sēž uz celma un meditē: - es esmu stiprs, tik ļoti stiprs. Garām iet lācis un ezīti nopūš no celma. Nākamā dienā ezītis atkal meditē: -es esmu stiprs, ļoti stiprs bet viegls. Jānītis: - Mamm, kāpēc agrāk sievietes valkāja cimdus ar iegriezumu? - Tas tādēļ, lai kavalieri varētu dāmām noskūpstīt roku. - Tagad skaidrs, kāpēc direktoram žaketes aizmugurē ir šķēlums… В отделе ковров: - У вас есть что-нибудь несильно маркое для детской? - Сколько детей? - Семь! - Лучше заасфальтируете.

Ieteikt draugam!

  Share on Facebook


 

 

     

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .